Новые фильмы

channel icon

#кино #сериалы #фильмы

Условия размещения

Цена за 24 часа в ленте 50.00
Цена за 1 час закрепления 1.00
Взаимопиар N/A

Порно не рекламируем

-4
608
подписчиков
0
0
охват 1 публикации
0
~0
постов / день
0%
0%
ERR % ?

Статистика

Последние публикации

Новые фильмы
23 Янв., 2023 18:07
«Крик 6»

#жахи #трилер

B&H Film Distribution Company презентувала другий офіційний український трейлер фільму жахів «Крик 6»

Цього разу Примарне обличчя полює на своїх жертв у Нью-Йорку. Крім того, це перший фільм, у якому немає Сідні Прескотт, героїні Нів Кемпбелл, навкруги якої розгорталася уся інтрига попередніх «Криків». Зі старої гвардії залишилася лише Кортні Кокс, яка теж грала в усіх попередніх частинах серії. Серед дебютанток слід виділити Дженну Ортегу, яка чудово впоралася з роллю Венздей Аддамс у серіалі «Венздей»
Новые фильмы
22 Янв., 2023 21:09
«Нестримне весілля 2023»

#комедія#комедія #бойовик#бойовик


Дарсі (Дженніфер Лопес) та Том (Джош Дюамель) ретельно спланували своє весілля. На віддаленому острові збираються дві великі родини. Продумана до дрібниць церемонія ось-ось розпочнеться. Усе змінюється в одну мить. Гостей бере у заручники банда озброєних головорізів. Молодята тікають, але вони прикуті одне до одного кайданками, а посеред тропічного лісу у ошатній сукні та смокінгу знаходитися доволі незручно. Однак ніщо не може стати на заваді, коли сильні та рішучі люди хочуть поєднати свої життя. Позаду сварки з родичами, несподіванки від колишніх та проблеми розсадки гостей. Після таких випробувань бій з озброєними терористами справжня дрібниця.
Новые фильмы
22 Янв., 2023 21:02
Меню 2022”

#трилер #комедія

Тайлер (Ніколас Голт) запрошує Марго (Аня Тейлор-Джой) на вечерю. Але це не просте побачення. Заради цієї вечері усі гості ресторану відправляються на віддалений острів. Дванадцять людей, що запланували тут свою вечерю, заплатили за таку можливість чималі гроші. Тайлер запросив Марго мало не в останню хвилину, тож вона ще не встигла усвідомили унікальність закладу та неповторність меню. Виявляється, шеф Словік (Рейф Файнс) сам обирав гостей свого ресторану і приготував для кожного сюрприз. Поява Марго серед запрошених дещо збентежила його, але відступатися від наміченого сценарію вечірки він не планує
Новые фильмы
21 Янв., 2023 14:11
« Бюро знахідок 2022»

#Трилер

Маріо – працівник великого бюро знахідок, у якому речі зберігаються десятиліттями. Він проводить свій вільний час, розслідуючи походження цих речей, щоб повернути їхнім власникам втрачені шматочки життя. Одного разу Маріо знаходить валізу, а у валізі – мертву дитину. Розслідування виводить його на слід організації, що займається торгівлею людьми. Ця злочинна мережа з людьми поводиться, як з речами. 
Новые фильмы
20 Янв., 2023 20:32
Загублений пес

Рік:
2023
Жанр:
#Біографія, #Драма
Країна:
США
Кінокомпанія:
Netflix
Трейлер