Волинь24

channel icon
🌏 Головні новини Луцька та Волині, Україна та світ

Оперативно, доступно, правдиво від Інтернет-видання Волинь24 volyn24.com

⚠️Війна 2022

Условия размещения

Цена за 24 часа в ленте 350.00
Цена за 1 час закрепления 400.00
Взаимопиар ≥ 4000 подписчиков

Рекламный пост без какого-либо вранья про телеграм, только про свою тематику телеграм канала.
Ибо официальное СМИ

-8
7114
подписчиков
+11
~2.1k
охват 1 публикации
+1
~127
постов / день
+0.2%
29.1%
ERR % ?

Статистика

Последние публикации

Волинь24
Сен. 29, 2022, 23:09
⚡️ З моменту оголошення Путіним мобілізації Росію залишило понад 200 тисяч людей.

Про це повідомляє CNN, посилаючись на дані із сусідніх із РФ країн:
▪ близько 100 000 росіян перетнули кордон Казахстану
▪️грузино-російський кордон перетнули не менше 53 136 осіб;
▪В Євросоюз в'їхало майже 66 000 громадян Росії.

У цю інформацію не включені дані з Монголії та Вірменії, куди останніми днями також виїжджали громадяни Росії.

🇺🇦Волинь24 | Підписатись🇺🇦Волинь24 | Підписатись
Волинь24
Сен. 29, 2022, 23:09
Повідомляють про вибух в Миколаєві.

Також, вибухи в Одесі, попередньо – ППО.

🇺🇦Волинь24 | Підписатись🇺🇦Волинь24 | Підписатись
Волинь24
Сен. 29, 2022, 23:09
➡️ Всі у світі добре розуміють, що насправді означатиме така спроба анексії. Вона означатиме не те, на що сподіваються у Кремлі.

➡️ Сегодня я объяснил это народам Кавказа, Сибири, другим коренным народам России. А теперь повторю для всех в этой стране: Россия не получит новую территорию Украины. Россия присоединит себя к той катастрофе, которую она принесла на оккупированную территорию нашей страны. Россия приравняет себя к так называемым «днр» и «лнр», окончательно добьет те институции нормальной государственности, которые в России еще оставались.

➡️ Оккупант заполняет могилами захваченную территорию Украины, и всё больше могил – на территории самой России. Оккупант устраивает на захваченной территории пыточные – и заполнит пыточными всю территорию России. Только так теперь будет работать российская полиция, российские спецслужбы. Закон в России уничтожен. И те, кто принес все эти смерти, издевательства, изнасилования из России, унесут их к себе домой.

➡️ Оккупант уничтожает везде на захваченной территории любые основы для жизни – экономику, социальную сферу, культуру...

➡️ Ценой того, что один человек в России хочет продолжать эту войну, будет то, что всё российское общество останется без нормальной экономики, без достойной жизни и без уважения к каким-либо человеческим ценностям. Это еще можно остановить. Но чтобы это остановить, придется остановить того одного в России, кто хочет войны больше, чем жизни. Вашей жизни, граждане России.

➡️ Сьогодні російська армія завдала чергових підлих ударів по мирних людях у Миколаєві – снаряд розірвався біля зупинки громадського транспорту. Є загиблі, є поранені... Знову обстріли Харкова, Сумщини, жорстокий вогонь на Донбасі, на півдні України.

➡️ Все це можна зупинити лише одним шляхом: визволити. І поки Росія не прийшла, всюди на українській землі було нормальне життя. І коли Росія піде, коли ми її витіснимо, нормальне життя повернеться. Це єдиний шлях. Це шлях до нашої перемоги. Не можемо знати, скільки часу потрібно, щоб пройти цим шляхом. Але знаємо, що жодна російська маніпуляція й жоден російський злочин не здатні зіштовхнути нас із цього шляху.

➡️ Сьогодні вдалося забезпечити звільнення іще шістьох наших громадян із російського полону. Я дякую всім, хто забезпечує цю роботу!

➡️ Сьогодні маємо нові результати на передовій. Сьогодні отримали додаткові елементи допомоги від партнерів. Так буде й надалі.

➡️ Завтра – іще один день нашої боротьби, іще один день на шляху до перемоги. Чи буде він особливим для нас? Цей день стане ще одним, який наблизить нас до безпеки й миру. До відновлення нашої територіальної цілісності. Бо заради цього воюють і працюють мільйони українців.

➡️ Завтра відбудеться спеціальне засідання РНБО, яке я скликав. Будуть рішення.
І ми знаємо, як реагувати на будь-які російські дії.

➡️ І наостанок. Сьогодні вранці я вшанував пам’ять усіх жертв розстрілів у Бабиному Яру. Вічна пам’ять жертвам нацизму! Вічне прокляття тим, хто повторює злочини нацистів!

Слава Україні!

🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Волинь24
Сен. 29, 2022, 23:09
⚡️ Головне зі звернення Президента

➡️ Ми продовжуємо нашу дипломатичну активність, спрямовану на те, щоб усі партнери України та держави світу розуміли, які нові кроки до ескалації робить цими днями держава-терорист.

➡️ Говорив сьогодні з Президентом Польщі Анджеєм Дудою і Премʼєр-міністром Італії Маріо Драґі. Провів зустріч зі спікером Національної асамблеї Франції. Дякую партнерам за чітке засудження російських псевдореферендумів, за засудження спроби анексії нашої території, яка готується Кремлем зараз. Я дякую нашим польським братам за безцінну оборонну підтримку та нашу взаємодію заради спільної безпеки. І сьогодні в розмові з Анджеєм Дудою, з паном Президентом, обговорили, як ми можемо ще зміцнити ці наші відносини. Обговорили також і транскордонну співпрацю. Маємо зробити все, щоб у наших народів не було жодної перешкоди для економічних та будь-яких інших відносин.

➡️ Я хочу подякувати Премʼєр-міністру Драґі за принципове засудження російських ескалаційних кроків. Ми обмінялися думками щодо того, які ще кроки у наших двосторонніх відносинах з Італією та у багатосторонніх відносинах на рівні ЄС можуть дати всім нам у Європі більше захисту.

➡️ Перший в історії візит в Україну голови нижньої палати парламенту Франції відбувається у справді історичний час. У час, коли солідарність між лідерами на всіх рівнях є визначальною для майбутнього демократичного світу. Я подякував пані спікеру Національних зборів Франції та її колегам-парламентарям за готовність і надалі допомагати нам боронити незалежність України та свободу всієї Європи.

➡️ Поспілкувався сьогодні ж з університетською спільнотою та громадськими діячами Швейцарії на базі університету Цюриха. Дуже важливо, що Швейцарія та її громадяни не залишаються нейтральними, а підтримують наше прагнення жити – жити вільно й у мирі.
Волинь24
Сен. 29, 2022, 22:09
❗️ Прильоти в Дніпрі!

🇺🇦Волинь24 | Підписатись🇺🇦Волинь24 | Підписатись
Волинь24
Сен. 29, 2022, 22:09
❗️ Вибухи в Запоріжжі

🇺🇦Волинь24 | Підписатись🇺🇦Волинь24 | Підписатись
Волинь24
Сен. 29, 2022, 22:09
👹 ЗСУ знищують свинособачий танк

🇺🇦Волинь24 | Підписатись🇺🇦Волинь24 | Підписатись
Волинь24
Сен. 29, 2022, 22:09
💪🏼 Актор з "Зоряних війн" збиратиме кошти на безпілотники для ЗСУ, — Зеленський.

«Я точно знаю, що безпілотники потрібні українцям для захисту своєї землі, своєї свободи та цінностей усього демократичного світу».

🇺🇦Волинь24 | Підписатись🇺🇦Волинь24 | Підписатись
Волинь24
Сен. 29, 2022, 22:09
⚡️ Росія вже змогла мобілізувати 100 тисяч солдатів із заявленого плану у 300 тисяч, — заступник начальника Генштабу Олексій Громов.

За його словами, згідно з отриманою від полонених інформацією, мобілізованих у вересні відправляли на фронт менш ніж через тиждень після призову.

🇺🇦Волинь24 | Підписатись🇺🇦Волинь24 | Підписатись
Волинь24
Сен. 29, 2022, 22:09
⚡️ Звернення Володимира Зеленського наприкінці 218-го дня війни.

«Сьогодні російська армія нанесла чергові підлі удари по мирних людях у Миколаєві: снаряд розірвався біля зупинки громадського транспорту. Є загиблі, поранені... Знову обстріли Харкова, Сумщини, жорстокий вогонь на Донбасі, на півдні України. Усе це можна зупинити лише в один спосіб: визволити. Поки Росія не прийшла, усюди на українській землі було нормальне життя. І коли Росія піде, коли ми її витиснемо, нормальне життя повернеться. Це єдиний шлях. Це шлях до нашої перемоги. Не можемо знати, скільки часу потрібно, щоб пройти цим шляхом. Але знаємо, що жодна російська маніпуляція і жоден російський злочин не здатні зіштовхнути нас із цього шляху».

🇺🇦Волинь24 | Підписатись🇺🇦Волинь24 | Підписатись
Волинь24
Сен. 29, 2022, 22:09
⚡️ Деякі телеграм канали повідомляють про те, що на території Білорусі помічені дрони-камікадзе

Висока ймовірність застосування дронів з території Білорусі.

🇺🇦Волинь24 | Підписатись🇺🇦Волинь24 | Підписатись
Волинь24
Сен. 29, 2022, 20:09
Звертаюся до народів Кавказу, Сибіру та інших корінних народів Росії.
Дагестанцы не должны погибать в подлой и позорной войне России. Чеченцы, ингуши, осетины, черкесы и любой другой народ, который оказался под российским флагом. Всего почти 200 народов. Вы знаете, кто отправляет вас всех воевать в Украину. Тот, кто отправляет, хочет сделать вас «грузом 200».
А чего хотите вы? Я уверен, что вы хотите жить. Я уверен, что вы устали от вранья. Я уверен, что вы знаете: бороться нужно сейчас! Мы видим, что вы сопротивляетесь преступной мобилизации, которой российская власть хочет перекрыть провал своей кадровой армии и своих преступных приказов. Боритесь, чтобы не погибнуть!
Защищайте свою свободу сейчас на улицах и площадях, чтобы не пришлось потом воевать в горах и лесах просто за свое право жить, когда российская власть начнет и следующие волны мобилизации.
Боритесь! Поборете.
Волинь24
Сен. 29, 2022, 20:09
😔 Наслідки удару рф по зупинці у Миколаєві…

🇺🇦Волинь24 | Підписатись🇺🇦Волинь24 | Підписатись
Волинь24
Сен. 29, 2022, 19:09
Волинь24
Сен. 29, 2022, 19:09
Волинь24
Сен. 29, 2022, 19:09
🚨 Волинські поліцейські викрили масштабну шахрайську схему

Співробітники управління карного розшуку та слідчого управління поліції Волині припинили шахрайську діяльність організованої злочинної групи засуджених, які ошукали громадян по всій Україні на мільйони гривень. При цьому частина з них перебувала в місцях позбавлення волі.

«Фігуранти видурювали кошти під приводом купівлі товару на різних ресурсах, нібито хотіли надати допомогу від держави, представлялись співробітниками банку тощо»

🇺🇦Волинь24 | Підписатись🇺🇦Волинь24 | Підписатись
Волинь24
Сен. 29, 2022, 19:09
⚡️Генштаб ЗСУ: на Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін.
Волинь24
Сен. 29, 2022, 19:09
Волинь24
Сен. 29, 2022, 19:09
⚡️ Війна в Україні - це вже "третя світова" - Папа Римський Франциск

🇺🇦Волинь24 | Підписатись🇺🇦Волинь24 | Підписатись
Волинь24
Сен. 29, 2022, 19:09
😔 Вже відомо про 2 загиблих та 12 поранених в Миколаєві

🇺🇦Волинь24 | Підписатись🇺🇦Волинь24 | Підписатись