Психология|Философия|Продуктивность

channel icon
Для тех, кто хочет преуспевать в этом мире. О психологии, отношениях и многом не менее важном.

#психология #отношения

Условия размещения

Цена за 48 часов в ленте 200.00
Цена за 1 час закрепления 5.00
Взаимопиар ≥ 500 подписчиков

Порно каналы

-1
458
подписчиков
+1
76
охват 1 публикации
0
~0
постов / день
+0.3%
16.6%
ERR % ?

Статистика

Последние публикации

Психология|Философия|Продуктивность
Ноя. 17, 2022, 15:11
Тінь продуктивності🫠

Боротьба за продуктивність - це битва з млявістю, розгубленістю, демотивацією, яку можна легко програти, якщо на щось відволікатися. І ви це чудово знаєте. Але давайте розберемося, чи це так погано. Ви спокійніші, якщо викреслюєте завдання зі списку? Чи почуваєтеся більш важливими, цінними і значущими?
Зробіть крок назад і спробуйте розібратися, чи так вам необхідна надмірна продуктивність? Це питання іноді слід порушувати.
Причина в тому, що продуктивність має і темну сторону. Вона втомлює, а часом здається, що марна, оскільки чим більше завдань ви виконуєте, тим більше з'являється нових. Якщо не дозволяти собі відпочивати, а постійно гнатися за «більше і краще», можна потрапити до психлікарні. Без жартів, адже таких випадків є чимало. Дозвольте собі програти у боротьбі з демотивацією. Відпочиньте, змініть фокус та розрядіть обстановку.
А потім, коли повернетеся, спробуйте новий інструмент. Перш ніж почати виконувати завдання, візьміть аркуш паперу та напишіть дію, яку збираєтеся зробити. І як зробите, зачеркуйте, а під нею пишіть нову. І так далі.
Таким чином ви зосередите увагу на одному. А це допомагає почуватися краще і ефективніше, оскільки ви зможете обійти стороною страшну вагу проекту або завдання в цілому, якби виписали 20 пунктів відразу і закреслили лише один. Це гарантована формула виконання хоча б одного завдання протягом дня. Так, вона не вбереже вас від завдань, які з'являються потім. Цей підхід не скоротить переліку справ. Однак він допоможе менше хвилюватися та покращить фокус в моменті.

Не заганяйте себе. Дозволяйте відпочивати та відволікатися, інакше зловите вигоряння та серйозні проблеми. І заради інтересу - спробуйте виписувати одну справу, зачеркуйте, в потім записуйте другу, а після виконання третю. Результат може приємно здивувати.
Психология|Философия|Продуктивность
Ноя. 3, 2022, 14:11
🥲Соціальне схвалення як залежність

Людині важливо почуватися значимою. І найпростіший спосіб отримати схвалення інших - відповідністю.
Це коли у вас такі турботи, як і в інших. Однакові цінності. Однакові погляди на хороше та погане. Однакові улюблені бренди одягу. Однаковий музичний смак.
Чуже схвалення підживлює почуття значимості. В результаті ви сідаєте на голку відповідності і починаєте втрачати свою ідентичність. Стаєте як всі і задоволені від цього.
Ви приймаєте чужі стандарти: що круто, а що ні. Починаєте жити за ними та критикуєте тих, хто відрізняється. Особливо яскраво це видно у соціальних мережах.
Однак життя заради задоволення чужих стандартів та очікувань – це повільна втрата себе. Про вас це чи ні, зрозуміти можна за такими ознаками:
- Ви відчуваєте почуття провини за те, що встановлюєте кордони перед іншими;
— Ви не здатні ухвалити рішення самі, покладаєтеся на зовнішні дані;
— Ви кажете «так» речам, які не хочете робити, щоб зберегти в чужих очах «добрий» образ;
— Ви не сперечаєтеся з іншими через страх засудження чи погіршення стосунків;

Якщо вам все одно на чужі стандарти та думки, а жити як всі не хочеться, є два варіанти зіскочити з голки соціального схвалення:
— Говоріть «ні» всьому, що не хочете робити. Це і найпростіше правило, і найскладніше. Пам'ятайте, що ваші справи мають бути основним пріоритетом. Відмовляйтеся від усього, що їм суперечить.
— Не бійтеся бути «неприємним». Забийте на образ ідеальної людини, яку ви хотіли створити. Не справляйте вражень і не намагайтеся всім подобатися. Люблять вас люди чи ні — це їхній особистий вибір, який не потрібно намагатися «підкуповувати». Будьте собою, а ті, кому ви по-справжньому подобаєтесь, і так будуть поряд.

Потрібно побачити 3 стадії реакцій на ваші незвичні принципи: засудження, прийняття, а висновок — коли те, що вони засуджували, стає звичним. У такий момент ви справді відчуєте всю повноту своєї значимості.
Психология|Философия|Продуктивность
Ноя. 2, 2022, 23:11
Психология|Философия|Продуктивность
Окт. 19, 2022, 19:10
Максимум ефективності: чи варта гра свічок?🕯

Обіцяють гарне життя, якщо встати о 4 ранку, поїсти якісь зерна, зробити комплімент біля дзеркала, сісти на 9 дієт, допомагати у притулку для собак у вихідні.
"Успішні" наполягають на підвищенні ефективності в рутині. Але прокидатися о 4-й ранку для медитації — це справді здорова рутина, а не спроба потрапити до психлікарні?
«Стався до себе як до бізнесу, тоді життя та фінанси налагодяться» — ось, що кажуть. І частково мають рацію — це доречно у професії. Але робота лише 50% успіху в житті.
Можна вибрати час підйому. Можна вирішити з ким і коли погуляти. Однак любов, щастя та інше, що вважається не менш важливим у житті, — поза регламентом.
Ставити цілі добре. Класно вміти розпоряджатися грошима. Супер, якщо ваша рутина – це не тільки їсти та спати. Але гонитва за ефективністю — тонка грань.
Максимальна ефективність потрібна при виборі загальних орієнтирів та прагнень. А намагатися щохвилини розписати дні заради «галочок» — це реальний ризик збожеволіти.
Ви народилися у випадковій родині, у випадковий час, у випадковому місті, із випадковими рисами характеру. У вас випадкова сексуальність та кмітливість.
Людина залежить від того, хто вона є. І це в 10 разів сильніше впливає, ніж зерна чи медитація о 4 ранку.

Не мрія про самореалізацію, не успішний успіх, не 10 000 годин праці для покупки «Ferrari». Сенс життя відчувається лише міжособистісних відносинах. А такі речі щохвилини не розпишеш, та ще й з максимальною ефективністю.
Психология|Философия|Продуктивность
Окт. 16, 2022, 12:10
Хіба ми можемо ігнорувати прохання про допомогу незнайомої людини? А коли ця людина - твій близький друг? У такому випадку просто неможливо стояти осторонь.

Нашим друзям із розвідувального взводу ССО АЗОВ КИЇВ, у лавах якого боронить нашу країну мій одногрупник, потрібна допомога.

Ночі стають довшими - роботи більшає, тому нашим бійцям необхідний ПРИСТРІЙ НІЧНОГО БАЧЕННЯ, щоб цілодобово нищити окупантів. Виявити ворога першим - отримати перевагу, а отже, зберегти життя хлопців та наблизити нас до перемоги 💙💛

Саме тому ми відкриваємо збір на монокуляр нічного бачення PVS-14 GEN 3 - це міцний, легкий, багатоцільовий прилад нічного бачення, який неодноразово показував свою ефективність у найскладніших бойових умовах.

Ціль: 180.000 грн ⚠️

Декільком людям, які зроблять внесок від 100 гривень (чим більше донат, тим більший шанс виграти) ми надішлемо подарунки персонально від ССО АЗОВ КИЇВ.

⚡️ Реквізити ⚡️

Номер картки Mono UAH: 4441114441094859
Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/KJyJNH6Yf
Отримувач: Олексій О.

PayPal: [email protected]

За іншими способами оплати - пишіть у приватні повідомлення, відповім :)

Кожні шість гривень важливі!

Лайк + репост - запорука перемоги!
Психология|Философия|Продуктивность
Окт. 14, 2022, 00:10
Психология|Философия|Продуктивность
Окт. 7, 2022, 13:10
🤯Імпульсивність

Головний ворог часто ховається всередині – імпульсивність. І часом кожен змушений боротися з бажанням зробити щось прямо тут і зараз, причому рідко щось гарне.
Імпульсивність може проявлятися в купівлі, змушуючи викидати гроші на вітер. А може й у спілкуванні, коли людина приймає рішення, керуючись емоціями. У 80% випадків спонтанність – це погано. Взяти ті ж гострі фразозочки, якими, образившись, ми щедро обсипаємо близьких. Якщо завжди керуватися емоціями, то можна почати битися з кожним зустрічним. Можна посваритися з друзями. Навіть втратити життя можливо.
І бути імпульсивним – не дуже ефективна стратегія на шляху до світлого майбутнього. Боріться із собою щодня, щоб уникнути дій «на гарячу голову».

А якщо дуже хочеться, дайте собі час, щоб все обдумати. Але пам'ятайте, якщо хочете бути успішним, емоційні пориви лише відкинуть назад. Будьте розумні.
Психология|Философия|Продуктивность
Окт. 1, 2022, 05:10
Психология|Философия|Продуктивность
Сен. 30, 2022, 02:09
Чому людина залишається там, де погано?🫠

Знову і знову повертаєшся туди, де погано. Навколишні спочатку співчувають, намагаються допомогти; а потім відходять убік, знизуючи плечима. Адже все зрозуміло! Потрібно піти і не повертатися туди, де погано ставляться, мучать, знецінюють, принижують! Невже людина цього не розуміє? Розуміє. Але як у фільмі про аварію на атомному підводному човні, знову і знову лізе в реактор.
Ось тут і розгадка. Моряки ризикували життям, щоб полагодити човен. І людина знову і знову повертається до токсичних відносин, щоб їх «полагодити». Нею керує таємне почуття провини та відповідальності за все, що відбувається. Вона сама цього не усвідомлює, але вважає, що погане, токсичне ставлення – це її вина.
Потрібно виправити алкоголіка! І все буде гаразд. Треба ще краще служити токсичним батькам, слугувати краще! - і відносини полагодяться. Треба краще працювати і краще поводитися, краще терпіти! - і злісний начальник змінить гнів на милість, зарплату додадуть, почнуть ставитися краще.
Так одна жінка ходила у гості до подруги. Подруга жорсткими репліками ображала її, ставила неприємні запитання, вигукувала переживання, підкреслювала свою перевагу. Жінка потім не могла спати, прокручувала в голові діалог, шукала правильних і дотепних відповідей; уявляла, як треба було захистити себе... А потім знову приходила в гості. І «мала поганий час», як кажуть американці.
Отримувала нову порцію образ. Хоча можна було просто перервати спілкування! Але почуття провини знову і знову штовхало жінку в ядерний відсік – треба все виправити! Навіть ціною життя та здоров'я. Якщо так ставляться – це моя вина!
Ось що штовхає людину в реактор – таємна впевненість, що все залежить від її зусиль. Так поводяться зовсім не безвільні люди; навпаки, вони виявляють дива терпіння, волі, роблять неймовірні зусилля для «порятунку» стосунків з алкоголіком, агресором, токсичною людиною… Відпочинуть трохи, залікують рани – і знову героїчно лізуть туди, де на них чекає страждання. Ще трохи – і все вийде! Або я геройськи загину!
Є лише два способи це припинити. Або доза радіації виявиться смертельною, рана - жахливою, вичерпаються сили та здоров'я. І людина виявиться непотрібною тим, хто її мучив. Або станеться усвідомлення – жодної провини немає.

Інші люди поводяться так, як вважають за потрібне. І ми самотужки їх не переробимо. Немає сенсу лагодити реактор - човен давно потонув і настав час рятувати себе. Вибиратися на поверхню. Це важко. Але звільнення прийде, якщо збагнути причину свого повернення туди, де нам погано.
Психология|Философия|Продуктивность
Сен. 27, 2022, 02:09
Психология|Философия|Продуктивность
Сен. 23, 2022, 03:09
🤑Розкіш та щастя

Паркінсон за життя був спантеличений класичною дилемою: чи робить розкіш людину щасливою. І через роки досліджень дійшов висновку, що ні.
Розкіш допомагає почуватися щасливішим, але тільки в короткостроковому періоді. А на шляху до досягнення щастя це далеко не єдиний варіант.
Ідеально, коли грошей достатньо. Тому що надто мало — це нещастя, а надто багато — те, що розкладає 70% людей.
Достатньо — це коли не треба думати про щоденні та щомісячні фінансові турботи. Є впевненість у завтрашньому дні та передбачуваність.
Підвищення рівня життя – це радість лише на місяць. Може, на півроку. І збирати предмети розкоші заради того, щоб не відставати від Іванових із сусіднього будинку чи щоб похизуватися — це несмачний тріумф.
Гроші як сіль, вона робить страви смачнішими, але суть не в солі, а в страві.
Розкіш робить життя щасливішим у тому випадку, коли вам є з ким його розділити і з ким насолоджуватися: сім'я, близькі друзі.
Але розраховувати на те, що розкіш вирішить усі проблеми і позбавить проблем у голові - це наївно. Так не буває.
Проте є й інші речі, які помилково сприймають закомплексовані люди як вирішення всіх проблем: гроші, влада, краса, розум та слава. Це не допоможе. Допоможе лише відчуття щастя та задоволеність.

Задоволений життям не той, хто помре із мільйоном іграшок. А той, хто разом із друзями насолоджувався тими, що мав. Пам'ятайте про це.
Психология|Философия|Продуктивность
Сен. 22, 2022, 01:09
Психология|Философия|Продуктивность
Сен. 11, 2022, 15:09
Вантаж терміновості😱

Життєвий ритм складається із завдань. Якісь дають інші люди, а якісь ми самі, щоб покращити життя. Оцінити сили з урахуванням усіх змінних неможливо. Навіть самостійно, не говорячи про інших. Результат – стрес від потоку нездійсненних щоденних завдань.
Почуття тривоги та занепокоєння росте як снігова куля. І щоб з ним упоратися, потрібно або простіше до всього ставитися, або усвідомити, що не всі завдання термінові.
Може допомогти принцип Ейзенхауера: те, що важливо, рідко буває терміновим, а те, що терміново, рідко буває важливим. Звучить просто, але часто правдиво.
Термінові — це, наприклад, відповідь на листи, дзвінки, зустрічі, дедлайни. Вони схожі на важливі, але лише схожі. Адже якщо в житті відбудеться щось важливе, ви помітите, як все це «невідкладне» виявиться тривіальним.
Важливо те, що пов'язане з вами та благополуччям. Турбота про щось, покращення психологічної складової та завдання пов'язані з довгостроковими цілями.
Бажання «закрити» термінові завдання зазвичай сильне і в результаті відкладаємо важливе на другий план. Але є очевидне рішення.
Складіть список всього, що потрібно зробити. Визначте важливе та термінове. Потім відразу позбавтеся наймерзенніших завдань. І все - буде спокій.

Роботу зі списком можна зробити щоденною практикою. Забирайте все, що не потрібно робити, а також чітко пріоритезуйте важливе та термінове.
Є ще один аспект. До хронічної пригніченості й втоми може бути причетний і поганий тайм-менеджмент. Перегляньте час, який витрачаєте на листування. Адже навіть повідомлення можна розбити на важливі та термінові. Однак, це вже інша історія.
Психология|Философия|Продуктивность
Сен. 9, 2022, 01:09
Психология|Философия|Продуктивность
Сен. 6, 2022, 21:09
🐉Здолати дракона

Діти люблять казки про сяючих лицарів, що перемагають драконів. І начебто нічого такого, але що, якщо поглянути на байки через призму поглядів психолога Джордана Пітерсона?
Він стверджує, що будь-який міф, байка чи казка, в якій є лиходій — не має значення який — це завуальоване відображення страху. Простого людського страху та його подолання.
Своїм страхам кидають виклик далеко не всі. І, як правило, за перемогу здобувають щось цінне — щось таке, про що ніхто не міг і подумати.
Лицар здолав страшне чудовисько і виявляється, що в замку чекала неймовірної краси дівчина. Герой здолав дракона? Отримав незліченні багатства та скарби, заховані у лігві чудовиська.
Долаючи страхи у повсякденному житті, ви, як і лицар із казки, ризикуєте отримати цінний та несподіваний приз. Навряд чи це будуть скрині із золотом. Але цілком можливо, що новий погляд на світ, який вам відкриється після перемоги над страхом, згодом перетвориться на щось матеріальне та не менш статусне.

Тож сформулюйте свої страхи. Уявіть, що вони чудовиська. І ви як герой продумайте план битви. А далі – реалізуйте на ділі та насолоджуйтесь тріумфом. Отримуйте скарби у вигляді досвіду та продовжуйте рухатися вперед.
Психология|Философия|Продуктивность
Сен. 5, 2022, 12:09
Психология|Философия|Продуктивность
Авг. 29, 2022, 13:08
Постулат буття🤠

Якщо відкинути афірмації, матеріалізацію думок, гороскопи та іншу нісенітницю, потім поглянути на життя, як на науку, то можна простежити цікаву закономірність.
Вона проста. Трохи іронічна. Однак ця закономірність — старий життєвий принцип.
І каже він таке: якщо ти хочеш щось отримати, спершу дай це світу.
Якщо ви хочете поваги від інших, спершу потрібно виявити повагу до інших.
Якщо вам потрібна сила, спочатку потрібно віддати силу - виконати вправи.
Якщо ви хочете любові від присутніх, спершу потрібно подарувати її.
Якщо ви хочете гроші, спочатку потрібно дати гроші, інвестувавши.
Постулат дуже простий. Що більше ви даєте, то більше отримуєте у відповідь.
До того ж, у цьому трюїзмі захований секрет людського щастя та самореалізації. Однак без досвіду віддачі це неочевидно.

Сьогодні в моді пропагувати егоїзм. Але як ви вже могли помітити, він не дуже ефективний. Тому спробуйте дещо нове, а точніше - закон віддачі.
Психология|Философия|Продуктивность
Авг. 26, 2022, 14:08
Психология|Философия|Продуктивность
Авг. 25, 2022, 10:08
Привіт!👋 Я Мокшицька Аґнєшка, юна поетеса з польським корінням 💛💙🇺🇦🇵🇱

Колись також вважала, що поезія це нудно, але одного дня написала вірш і зрозуміла що це моє призначення в житті.

Хочеш відчути кожен рядок мого вірша усім серцем, тоді тобі у нашу читацьку і поетичну сім'ю.🤗
Розвиваємо українське разом! 🇺🇦
@agneshkamokshytzka
Психология|Философия|Продуктивность
Авг. 23, 2022, 16:08
Життя - кава

Група успішних студентів на 10-й рік випуску вирушила в гості до професора. Розмова була зі скарг: про стрес, роботу. Потім господар запитав, чи не хочуть гості кави та пішов на кухню. Повернувся з тацею, де було безліч чашок: фарфор, скло, кришталь. Частина вишуканих, частина звичайних склянок. Кожен обслужив себе сам. Скляні ніхто не чіпав, гості віддали перевагу фарфору та кришталю. Далі професор сказав:
«Бачите, прості склянки ніхто не взяв. Хотіти краще – нормально. Однак у цьому корінь вашого стресу та проблем».
«Скло не додає смаку. Це лише ємність. Адже ви хотіли кави, а не склянки, але свідомо потягнулися до кращих ємностей».
«Життя – це кава. Кар'єра, статус, гроші – склянки. І тип ємності не визначає якість внутрішнього життя. Концентруючись на склянці, ви не можете насолоджуватися кавою».

Щасливим людям не обов'язково мати найкраще. Вони роблять найкращим все, що мають. Живіть просто, любіть щедро, спілкуйтеся чемно. Насолоджуйтесь своєю кавою.