Ільченко І Власна справа💰

channel icon
Ідеї для професійного розвитку, старту власного бізнесу, інвестицій (бізнес, фондовий ринок, крипта).

Допомога у запуску власних проєктів під ключ.

Ніякої теорії, тільки практична інформація та досвід.

Условия размещения

Цена за 24 часа в ленте 100,00
Цена за 1 час закрепления N/A
Взаимопиар ≥ 1000 подписчиков
Дополнительные условия рекламы Отсутствуют
+17
2 652
подписчиков
+16
611
охват 1 публикации
0
~1
постов / день
+0,4%
23,1%
ERR % ?

Статистика

Последние публикации

Ільченко І Власна справа💰
28 ноября 2023 г. 10:12
🏗"Епіцентр" запускає нову послугу для підприємців🗣🗣

Мережа "Епіцентр" запровадила безкоштовну послугу "бізнес під ключ". Тобто фахівці тепер розроблятимуть для покупців торгівельного обладнання детальний технічний проєкт його встановлення та використання.

🤔Поки незрозуміло - що саме пропонують, я телефонував - ніби послуга є.
Але питання в тому - вони допомагають підібрати обладнання під готове приміщення та бізнес-план або дають пропозиції та коректують конкретні ідеї підприємцівАле питання в тому - вони допомагають підібрати обладнання під готове приміщення та бізнес-план або дають пропозиції та коректують конкретні ідеї підприємців
Другий варіант був би взагалі 🔥, єдине питання - що за експерти будуть працювати з бізнес-планом, який їх досвід та кваліфікація. Але й технологічні корективи потужностей дуже важливі - вони впливатимуть на розмір інвестицій та окупність.📈

☝️Сам не їздив туди, найближчим часом спробую повністю розібратися з їх пропозицією й дати всю інформацію. Але в будь-якому форматі це плюс. Особисто я вітаю всі ініціативи, що рухають вперед підприємництво в Україні. Особисто я вітаю всі ініціативи, що рухають вперед підприємництво в Україні.👍👍👍https://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnasprava
Ільченко І Власна справа💰
27 ноября 2023 г. 10:16
Нові можливості грантового фінансування для жінок - підприємиць

🧑‍💻Завжди намаюсь ділитися з Вами топовими програмами, що дозволяють розпочати або отримати фінансування на відкриття або розвиток власного бізнесу.

🌐ПрограмаПрограма "Початок" "Початок" "Початок" - це саме одна з таких. Вона спрямована на розвиток жіночого підприємництва. Учасниці проєкту отримають освітню, фінансову, менторську та ментальну підтримку для розвитку чи заснування власної справи.

💻За результатами відбору до 100000 грн. отримають 200 переможниць, а до 185000 грн. отримають 2 найкращих проєктаЗа результатами відбору до 100000 грн. отримають 200 переможниць, а до 185000 грн. отримають 2 найкращих проєкта✔️✔️✔️ Навчання передбачає отримання знань з маркетингу та брендингу, управління фінансами, вивчення юридичних та регуляторних вимог, релаксація та управління бізнесом, рitch week тощо.

❗️❗️Подання заявок до 30.11.2023 включно.
Подати можна
Подання заявок до 30.11.2023 включно.
Подати можна
➡️➡️➡️ ТУТТУТ. .

☝️Ну й дві речі від себе.
⏺Якщо у кого є можливість - користуйтеся, навіть якщо бізнес родинний, то гроші не будуть зайвими, а знання не носити за плечима.
⏺Друге, це більше для чоловіків. Давав гранти раніше й деякі люди не бачать розвитку своєї другої половини, подруги, нареченої.
🙂Я у шлюбі більше 20 років й точно можу сказати таким людям, що вони помиляються.Я у шлюбі більше 20 років й точно можу сказати таким людям, що вони помиляються. Мені подобається, коли моя дружина розвивається, вона вчиться зараз і я точно знаю, що в неї вже заплановано інше навчання.

👍Досвідчена людина поряд завжди може дати пораду, вказати на помилку, наштовхнути на правильну думку. Фахівець поруч - це сила💪, тому сприяйте розвитку дівчат, спонукайте до навчання, обмінюйтесь думками - це цінно та цікаво. Знаю на 200%.Знаю на 200%.

😉😉😉Удачі в навчанні та розвитку бізнесу!Удачі в навчанні та розвитку бізнесу!

https://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnasprava
Ільченко І Власна справа💰
25 ноября 2023 г. 13:14
#рекомендація

📗Інформаційно-аналітичний  канал українського адвоката

✅Юридичні поради і консультації
✅Зразки готових документів
✅Міжнародні Права Людини

Юридична консультація ➡️https://t.me/Tugols
Ільченко І Власна справа💰
24 ноября 2023 г. 18:31
🗣Ви зібрали 37 реакцій й більшеВи зібрали 37 реакцій й більше
3️⃣3️⃣3️⃣0️⃣0️⃣0️⃣🔥🔥🔥.

🙂Дуже приємно. Дуже приємно.

✔️Виконую свою частину Угоди й даю посилання в ZoomВиконую свою частину Угоди й даю посилання в Zoom
➡️ https://us06web.zoom.us/j/86129855661?pwd=ZtdaN4jZ8HHL5sUYiaI2Ghv4foqPVp.1.https://us06web.zoom.us/j/86129855661?pwd=ZtdaN4jZ8HHL5sUYiaI2Ghv4foqPVp.1.https://us06web.zoom.us/j/86129855661?pwd=ZtdaN4jZ8HHL5sUYiaI2Ghv4foqPVp.1.

Ідентифікатор конференції: 861 2985 5661
Ідентифікатор конференції: 861 2985 5661
Код доступу: 875477Код доступу: 875477

👍👍👍Якщо є час, обов'язково приєднуйтесь, сумувати точно не доведеться.Якщо є час, обов'язково приєднуйтесь, сумувати точно не доведеться.

❗️Починаємо через Починаємо через ⌛️⌛️⌛️30 хвилин.30 хвилин.❗️❗️❗️
Ільченко І Власна справа💰
24 ноября 2023 г. 10:18
💬В п'ятницю про особисте💬💬

👧Моя донька Софійка зараз вчиться у 9 класі й захоплюється малюванням.
☝️Причому як на папері, так і в діджиталі.Причому як на папері, так і в діджиталі. Тиждень тому вона закінчила програму на ілюстратора в Teen Accelerator "Ampli" та йде навчатися далі.

🖼Хочу поділитися її малюнками й поміркувати. Ми не впевнені, що денне навчання в 10 та 11 класах, а потім університет - це гарне рішення. Власний досвід викладання в університетах показав, що багато родин живуть за радянським стереотипом - закінчив школу, йди в університет.
🤷‍♂️🤷‍♂️Але чи вірно це? Але чи вірно це?

🙂Ми вирішили, що з 2024 року виходимо на маркетплейси та платформи фрілансерів, працюємо над портфоліо. Зараз вже в неї продаються токенізовані малюнки на OpenSea за криптуЗараз вже в неї продаються токенізовані малюнки на OpenSea за крипту💸💸💸.. Вона розумно вчиться управляти власними фінансами. За два роки до кінця школи вона зможе сформувати клієнтський портфель, отримати спеціалізовану освіту й стати як мінімум фахівцем у сфері, що подобається.

🧑‍💻Поки ми розглядаємо можливість переходу в 10 - 11 клас в онлайн школу, щоб не втратити можливість отримати вищу освіту. Але вирішили не чіплятися за це двома руками, якщо Софійка не захоче - ми не будемо наполягати.
😳Взагалі не пам'ятаю, коли останній раз при прийомі на роботу питав - який університет людина закінчила.

А що скажете ВиА що скажете Ви
2 питання до всіх:

2 питання до всіх:

Чи важливо, щоб Ваша дитина обов'язково закінчила університет?
Ваші батьки вирішували за Вас де вчитися й що з цього вийшло?

💬Напишіть у коментах, буде цікава дискусія.

А якщо цікаво, то я буду ділитися тут нашим досвідом й професійним шляхом своєї доньки.А якщо цікаво, то я буду ділитися тут нашим досвідом й професійним шляхом своєї доньки.👍👍👍https://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnasprava
Ільченко І Власна справа💰
23 ноября 2023 г. 10:30
Ільченко І Власна справа💰
23 ноября 2023 г. 10:22
Як я НЕ отримав грант😳

💼На минулому тижні закінчувався термін подачі заявок на грант "Власна справа". Я розбирався з цим питанням, ми навіть проводили на каналі буткемп на цю тему, подивитися відео можна - ТУТТУТ. А зараз вирішив подати документи й отримати грант на купівлю автомата у свою вендінгову мережу з розливу питної води.

📈Для підготовки бізнес-плану зверталися до фахівця, який має досвід роботи з цією грантовою програмою. Заповнили всі форми й дружина почала вантажити документи в "Дію", але тут нас чекав сюрприз.🤷‍♂️

❗️Ми оформлювали грант на ФОП, але не врахували обмеження.Ми оформлювали грант на ФОП, але не врахували обмеження. Для інших напрямків роботи у нас оформлені КВЕДи "66.22 - Діяльність страхових агентів і брокерів", але така діяльність не передбачена умовами гранту. Я вважав, якщо в нас є такий КВЕД, то це не обмежує нас отримати грант на іншу діяльність згідно іншого КВЕДу. Але виявилося, що це не так -Але виявилося, що це не так -☝️☝️☝️"Дія" не пропускає."Дія" не пропускає.

📑Почитав уважніше законодавство й з'ясувалося, що я помилявся. ✖️Якщо є хоча б один КВЕД з обмежень, то отримати грант вже не можеш, незалежно від інших КВЕДів й діяльності під яку хочеш отримати кошти. Якщо є хоча б один КВЕД з обмежень, то отримати грант вже не можеш, незалежно від інших КВЕДів й діяльності під яку хочеш отримати кошти.

🧑‍💻Знову ж таки - отримав чудовий досвід. Передивився нормативку, розібрався зі специфікою підготовки бізнес-плану під цей проєкт, відпрацював цифри й вимоги до економічного обгрунтування. Так, витратив час, трохи грошей але отриманий досвід цінніше.
✔️Ну й ще раз переконався, що дрібниці не відіграють вирішальної ролі, а вирішують всеНу й ще раз переконався, що дрібниці не відіграють вирішальної ролі, а вирішують все.

📈А зараз ділюся досвідом й залишаю тут наш заповнений бізнес-план.наш заповнений бізнес-план. Беріть за зразок, подавайтеся у наступному році, не відкладайте початок власної справи.
Удачі у відкритті та розвитку бізнесуУдачі у відкритті та розвитку бізнесу💪💪💪..

https://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnasprava
Ільченко І Власна справа💰
22 ноября 2023 г. 10:16
❗️❗️Увага❗️❗️
Анонс мого воркшопу
Анонс мого воркшопуАнонс мого воркшопу.

🤝Є домовленість, що у п'ятницю 24.11 о 18 годині я проведу воркшоп для студентів юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили на тему "Контрастні Roadmaps для професійної реалізації юристів: криптосфера та страхові спори". п'ятницю 24.11 о 18 годині я проведу воркшоп для студентів юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили на тему "Контрастні Roadmaps для професійної реалізації юристів: криптосфера та страхові спори". Поки плануємо, що приєднається ще один університет.

🗣Будемо говорити суто про практичні речі, розберемо декілька кейсів, обговоримо розбудову кар'єри юриста у класичній та технологічній сферах, розберемо мої кейси нішевих юридичних практик та багато іншого.

🙂Я дуже люблю такі заходи - живе спілкування з мотивованими й зацікавленими студентами, обмін думками, до мене самого під час таких заходів приходять цікаві інсайти.

➡️Якщо є бажання й дасте більше 30 Якщо є бажання й дасте більше 30 🔥🔥🔥, я за 30 хвилин до початку надам посилання в Zoom у каналі й можна буде приєднатися. , я за 30 хвилин до початку надам посилання в Zoom у каналі й можна буде приєднатися.
✔️Єдина умова - включена камера.Єдина умова - включена камера.Єдина умова - включена камера.

☝️Наша чесна угода залишається без змін. З мене цікавий та практичний контент, а з Вас реакції👍👍, включена камера📸📸 та участь у спільній роботі😉😉.

🧑‍💻🧑‍💻Чудового та продуктивного Вам дня!!!

https://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnasprava
Ільченко І Власна справа💰
21 ноября 2023 г. 10:24
Хто сказав, що світ змінює тільки ШІ та діджитал

➡️Сьогодні хотів розповісти Вам про ще один цікавий та важливий тренд, який поки що залишається у тіні. Мова про GLP - 1 GLP - 1 (глюкогоноподібний пептид - 1) - гормон, що змушує підшлункову залозу виробляти інсулін. Компанія Novo Nordisk запропонувала його синтетичну форму (семаглутід) - торгівельна марка Ozempic.☝️Але цей препарат окрім лікування цукрового діабету блокує апетит й фактично є ліками для схуднення.

📊Знайшов статистику ВОЗ згідно якої 650 млн. дорослих живуть з ожирінням, станом на 2019 рік в Україні 59% дорослих мали зайву вагу. За прогнозами до 2030 року у кожній п'ятій жінки й у кожного сьомого чоловіка буде ожиріння.

🧑‍💻А тепер якщо поглянути на цю статистику, то стає зрозумілим скільки людей найближчим часом розпочнуть приймати цей або інші схожі препарати. Зараз тренд набирає обертів, в 4 кварталі 2022 року тільки в США було виписано 9 млн. рецептів. 🇺🇦В Україні він не пройшов реєстрацію (знайшов тільки результати клінічних випробувань), але попит шалений - подивіться в Google.🔎

🥪Зниження апетиту значно вплине на споживчі звички та поведінку. Зниження апетиту значно вплине на споживчі звички та поведінку. Це зменшення кількості відвідин закладів харчування, розміру чеку в супермаркетах, скорочення споживання фастфуду, доходів спортивної індустрії.
✔️Семаглутід навіть впливає на алкогольну й тютюнову індустрію оскільки знижує ефект ейфорії. Семаглутід навіть впливає на алкогольну й тютюнову індустрію оскільки знижує ефект ейфорії.

🙂Поки всі дивляться на ШІ, щось непомітно змінює суспільство. Особисто я слідкую за Novo Nordisk та їх винаходом й буду продовжувати це робити, а також змінами, які він несе.

Ну й ще один момент - акції компанії Novo Nordisk з 1981 року зросли на 69848%, як Ви думаєте що буде далі

Ну й ще один момент - акції компанії Novo Nordisk з 1981 року зросли на 69848%, як Ви думаєте що буде далі
😉😉😉https://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnasprava
Ільченко І Власна справа💰
20 ноября 2023 г. 10:19
Чому звільнення Сема Альтмана з OpenAI варто уваги⁉️⁉️

🧑‍💻Один з найвідоміших генеральних директорів технологічної галузі, обличчя сфери штучного інтелекту, очільник OpenAI  OpenAI (розробник ChatGPT) Сем Альтман був звільнений Радою директорів. А згодом OpenAI також повідомила про звільнення за власним бажанням президента компанії Грега Брокмана.

🌐Сем Альтман заснував компанію OpenAI у 2015 році за фінансової підтримки Ілона Маска. Завдяки йому невеличкий стартап із Сан-Франциско перетворився на лідера технологічної галузі з мільярдними інвестиціями від Microsoft.

Зараз Сем Альтман подякував персоналу компанії OpenAI в сервісі «Х», а також повідомив, що найближчим часом повідомить про свої плани. ☝️Остання його фраза є ключовим для таких інвесторів як я, оскільки участь безумовного авторитету у галузі ШІ надасть потужний імпульс та ікси будь-якому проєкту або стартапу де він з’явиться.

📈Рівень технологічних рішень OpenAI просто шокує, тільки тиждень назад дивився презентацію ChatGPT 4 TurboChatGPT 4 Turbo (довжина контексту, можливість залучення інформації із зовнішніх документів, доступ до даних станом на квітень 2023 року з можливістю оновлення й багато інших фіч).

🙂Тому за майбутнім цієї людини варто спостерігати як з точки зору пошуку цікавих інвестиційних рішень так й технологічних ідей, що змінюють світ вже зараз.

https://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnasprava
Ільченко І Власна справа💰
18 ноября 2023 г. 10:16
Чому збанкрутував найдорожчий стартап США

Я вже розповідав Вам про крах компанії WeWork. На минулому тижні американський та канадський бізнес компанії "коворкінгів нового покоління" подав на банкрутство. А ще в 2019 році WeWork був самим дорогим стартапом США, вартість якого оцінювалась в 50 млрд. доларів.А ще в 2019 році WeWork був самим дорогим стартапом США, вартість якого оцінювалась в 50 млрд. доларів. Фаундер Адам Ньюман (Нойман) був одним з найяскравіших персонажів американського венчура.

Пост з посиланням на серіал про історію WeWork можна подивитися ТУТТУТ.

➡️Натрапив на цей матеріал, подивився що пишуть у різних джерелах. В більшості випадків вказують на те, що епатажний стиль керування й непомірні витрати фаундера загубили проєкт.

📇Але наштовхнувся на цікаву статтю, де автор аналізує модель проєкту. Нагадаю, Нойман брав великі площі в оренду, ділив їх й здавав дорожче середнім компаніям. Є думка, що ковід, інфляція в США, глобальна нестабільність сильно вдарила по ринку стартапів. Я сам аналізував статистику й писав про це ТУТТУТ. .

🌐А далі, бідні залишаються бідними, богаті - богатими, а найбільший удар приймають на себе середні компанії, які були основними клієнтами WeWork.

☝️Відповідно ці ризики модель WeWork не враховувала. Я ось замислився й вважаю, що логіка у таких доводах є. Це наочний приклад того, як стратегічний прорахунок разом з неадекватним менеджментом можуть вбити потужний та перспективний бізнес.

🙂Бажаю гарно відпочити й передивитися повчальну історію, яка закінчилась банкрутством найдорожчого стартапу США.
А як Ви вважаєте, в чому причина банкрутства WeWork - поділіться думками в коментаряхА як Ви вважаєте, в чому причина банкрутства WeWork - поділіться думками в коментарях💭💭💭..

https://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnasprava
Ільченко І Власна справа💰
17 ноября 2023 г. 10:11
🌐 Топ-15 компаній для інвестування у галузі штучного інтелекту

➡️Сьогодні зібрав для Вас підбірку акцій 15 публічних компаній, що займаються штучним інтелектом, вартість яких на мою думку зростатиме. Фактично, це готовий портфель в галузі ШІ, який потенційно може дати великі ікси на довгій дистанції.Фактично, це готовий портфель в галузі ШІ, який потенційно може дати великі ікси на довгій дистанції.👍👍👍 Не закликаю відразу котлетити, проведіть власне дослідження, можливо щось захочете прибрати або додати. Я не люблю сам збирати портфелі й інвестую на фондовому ринку в ETF. Але портфель ШІ, на мою думку, може дати дуже гарний результат у порівнянні з ринком. Як інвестувати на фондовому ринку розповідав - ТУТТУТ.

⏺Nvidia (тікер - NVDA);
⏺IBM;
⏺Amazon (AMZN);
⏺C3.ai (AI);
⏺Micron Technology (MU);
⏺Alphabet (GOOGL);
⏺Meta Platforms (META);
⏺Apple (AAPL);
⏺Symbotic (SYM);
⏺Broadcom (AVGO);
⏺Accenture (ACN);
⏺ServiceNow (NOW);
⏺Alteryx (AYX);
⏺UiPath (PATH);
⏺DataRobot (DATAR).

Якщо дасте Якщо дасте 🔥🔥🔥, я поділюся крутими AI-стартапами. Якщо будуть питання по компаніям, які я вказав - обов'язково пишіть у коменти, все розберемо., я поділюся крутими AI-стартапами. Якщо будуть питання по компаніям, які я вказав - обов'язково пишіть у коменти, все розберемо.

Чудової всім п'ятниці та успішних інвестицій
💪💪.

https://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnasprava
Ільченко І Власна справа💰
16 ноября 2023 г. 10:16
💸💸Держава пропонує нові правила регулювання та оподаткування крипти

На минулому тижні до Верховної Ради надійшов законопроєкт "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо врегулювання обороту віртуальних активів в Україні""Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо врегулювання обороту віртуальних активів в Україні". Фактично це цілком нова модель регулювання ринку крипти в Україні. Навіть Закон "Про віртуальні активи""Про віртуальні активи" повністю оновлюється відповідно до норм MiCA.

📑Я не став повністю детально читати, звичайно, що будуть істотні зміни. Але швидко переглянув - сюрпризів дуже багато над якими треба буде серйозно думати. Закон дозволяє платникам податків самостійно визначати фінансовий результат, вводяться поняття "інвестиційний збиток""інвестиційний збиток" та "інвестиційний прибуток" "інвестиційний прибуток" - все треба рахувати, до речі біржі хочуть зробити податковими агентами - не уявляю як це може бути реалізовано на практиці. біржі хочуть зробити податковими агентами - не уявляю як це може бути реалізовано на практиці.🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

➡️Під продажем криптовалют мається на увазі не лише їх обмін на фіат, але й розрахунок ними за товари та послуги, обмін на інші активи окрім криптоактивів. До речі дропи й інші роздачі токенів також хочуть обкладати податками.

📊Дохід від операцій з криптовалютами планується обкладати за ставкою 18% + 1,5%. Планується, що всі зміни наберуть чинності через рік після опублікування.

🙂Ну що, схоже що ми на порозі регулювання криптосфери. Чекатимемо остаточної редакції й будемо готуватися до нових умов роботи. Звичайно, що після ухвалення Закону я напишу про це тут, оскільки це стосується всіх інвесторів, а детальний розбір буде на моєму YouTube-каналі "Крипта в законі""Крипта в законі""Крипта в законі"..

https://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnasprava
Ільченко І Власна справа💰
15 ноября 2023 г. 10:07
Чому важливо вірити у себе

Ми вже на екваторі тижня, тому хочу Вас трохи надихнути. 👀 А Ви знаєте, що перший тест-драйв відбувся в 1888р.?А Ви знаєте, що перший тест-драйв відбувся в 1888р.?
Ця історія про віру в себе, свою родину, чоловіка та спільний бізнес. Першою людиною, яка це зробила була Берта Бенз, дружина винахідника й батька Mercedes - Карла Бенца.Першою людиною, яка це зробила була Берта Бенз, дружина винахідника й батька Mercedes - Карла Бенца.

🚗Він вже 2,5 роки володів патентом на самохідний екіпаж з ДВЗ. Але покупців не було, вони боялися його винаходу й вважали його "сатанинським". Він вже почав втрачати віру, але Берта наочно довела людям корисність розробки й зацікавила їх.

👩🏻 Одного ранку вона посадила своїх двох синів, завантажила Benz Motorwagen й поїхала до батьків. Так вона довела, що винахід родини Бенц може проходити значні відстані, привернула увагу преси й перших покупців, протестила авто. Й що цікаво - після поїздки залишила його собі.Й що цікаво - після поїздки залишила його собі.

☝️А головне вона повернула віру у себе своєму чоловікові, який збудував бізнес-імперію й бренд, відомий кожному.

🙂🙂🙂Тому вірте в себе, надихайте й надихайтесь самі, реалізуйте свої мрії й не відкладайте свої яскраві ідеї на потім.Тому вірте в себе, надихайте й надихайтесь самі, реалізуйте свої мрії й не відкладайте свої яскраві ідеї на потім.

https://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnasprava
Ільченко І Власна справа💰
14 ноября 2023 г. 10:16
Як я вже казав, я звик визнавати й відповідати за свої дії, якщо порушуєш - маєш бути готовий відповідати, все чесноЯк я вже казав, я звик визнавати й відповідати за свої дії, якщо порушуєш - маєш бути готовий відповідати, все чесно. Але особисто в мене склалося неприємне відчуття, що тобі нахабно лізуть у кишеню, при цьому прикриваючись абсолютно правильними лозунгами. А при цьому навіть й цей процес налагодити не змогли й зробили його не сервісним, а максимально незручним для водія.📑 Я ось думаю, що якщо авто не заважає - це має бути просто штраф в "Дії" без евакуації.
А Ви вже мали досвід вирішення таких питань, стикались з "цим бізнесом"
💭💭💭Обов'язково поділіться думками та досвідом в коментарях.Обов'язково поділіться думками та досвідом в коментарях.

https://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnasprava
Ільченко І Власна справа💰
14 ноября 2023 г. 10:16
🚗Евакуація авто - непрозорий бізнес чи боротьба за вільні вулиці міста⁉️⁉️

➡️На минулому тижні сам познайомився з цією "системою". Мав невелику зустріч на вул. Велика Житомирська й залишив авто на вул. Гончара. Був дощ, звичайно, що всі паркувальні місця зайняті і я дійсно порушив - припаркувався поруч з паркувальною зоною.

🤷‍♂️Вийшов - подивився, що нікому не заважаю, ніяких виїздів та проїздів не перекриваю й пішов по справах.Вийшов - подивився, що нікому не заважаю, ніяких виїздів та проїздів не перекриваю й пішов по справах. Повернувся хвилин через 30, авто не має. 🤔За викрадення навіть не думав, набрав і з'ясував, що авто евакуювали.За викрадення навіть не думав, набрав і з'ясував, що авто евакуювали. Особливо питань не має - я порушив, визнаю це й маю відповідати. Трохи промок поки телефонував, зайшов в кафе☕️, викликав таксі й поїхав на Набережно-Лугову забирати авто.
Приїхав - там обід, треба чекати перед дверима, зона для очікування відсутняПриїхав - там обід, треба чекати перед дверима, зона для очікування відсутня👍👍👍..
Після 14 години почали прийом, зібравши велику чергу. Добре, що хоч не було тривоги. Дівчина, яка працювала зі мною була привітною, навіть допомогла оплатити штрафи. Авто я забрав, все про все зайняло близько Авто я забрав, все про все зайняло близько 2 годин. 2 годин.


☝️☝️☝️Але тепер але. Але тепер але. Я заплатив штраф - 340 грн., послуги штрафного майданчику - 144 грн., нав'язані мені послуги евакуації від ТОВ "Експресавтоком" - 1270 грн. Банківського терміналу чомусь не має - можна платити через додаток, або через платіжні термінали у коридорі, всюди з драконівськими комісіями. Виглядає це все точно не як міра виховного впливу, а як звичайна чергова "обдираловка"Виглядає це все точно не як міра виховного впливу, а як звичайна чергова "обдираловка"🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️..

❗️Вражає те, що навіть не змогли надати їй хоча б якогось цивілізованого вигляду. Чому не можна налагодити оплату без комісій на місці, треба забезпечити дохід додатковим партнерам? Вражає те, що навіть не змогли надати їй хоча б якогось цивілізованого вигляду. Чому не можна налагодити оплату без комісій на місці, треба забезпечити дохід додатковим партнерам?


🤑🤑🤑Тепер ціна евакуації Тепер ціна евакуації - чому саме така, я сумніваюсь, що це обгрунтована вартість. Наприклад, я доїхав до штрафмайданчику на таксі, брав в "Еліт-таксі" бізнес-клас десь за 400 грн. (більш ніж втричі дешевше за вартість евакуації). Компанія також за даними OpenDataBot у місті масової реєстрації, керівник є керівником ще купи компаній.

https://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnasprava
Ільченко І Власна справа💰
13 ноября 2023 г. 10:18
12 послуг для українських підприємців в одному сервісі🌐🌐

🏫Кабінет Міністрів України погодив запуск революційного сервісу "еПідприємець""еПідприємець" на порталі Дія. Він об'єднає 12 послуг для бізнесу.

Серед них:Серед них:Серед них:
⏺ державна реєстрація ФОП,
⏺ реєстрація платником єдиного податку,
⏺ подання інформації про вакансії,
⏺ відкриття банківського рахунку,
⏺ реєстрація пожежної декларації тощо.

🤑🤑🤑Тепер для запуску бізнесу достатньо буде заповнити документи на порталі Дія.Тепер для запуску бізнесу достатньо буде заповнити документи на порталі Дія. Супровід юристів взагалі відпадає, витрати часу мінімальні, всі можливості відкриті - тільки стартуй.

🔎До речі восени 2023 року вже було зареєстровано 68466 ФОП, це в середньому на 45% більше, ніж за аналогічний період 2022 року. Найбільше ФОП обирали КВЕДи, пов'язані з оптовою та роздрібною торгівлею, інформацією та телекомунікаціями, послугами (перукарні, салони краси тощо), організацією харчування.

☝️Як бачите, малий та середній бізнес набирає обертів в Україні, оформлення спрощується. Люди реалізують свої мрії, починають працювати на себе. Мені дуже подобається цей тренд. Якщо у Вас є ідея, але Ви невпевнені й хочете порадитись, то звертайтеся в особисті, я подивлюсь і підкажу. А тих, хто вже має свій бізнес закликаю також допомагати людям у відкритті своєї справи.
👍👍👍Давайте рухати зміни разом!!!Давайте рухати зміни разом!!!

https://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnaspravahttps://t.me/ilchenko_vlasnasprava
Ільченко І Власна справа💰
11 ноября 2023 г. 10:12
Наше життя тільки у наших руках

🗣На минулому тижні мав можливість поговорити з цікавою людиною до порад якої я прислухаюсь. Говорили більше про робочі питання телефоном, але однією думкою вирішив поділитися з Вами. Зазвичай такі інсайти близькі, вони десь поруч, але ти сам не можеш їх чітко сформулювати.

🔎Ми трохи торкнулися теми війни, життя і я почув думку, що ЖИТТЯ ОБРАХОВУЄТЬСЯ НЕ РОКАМИ, А ПОДІЯМИ. ЖИТТЯ ОБРАХОВУЄТЬСЯ НЕ РОКАМИ, А ПОДІЯМИ. Погоджуюсь з цією думкою на всі 100%. Дійсно виходить так, що можна прожити багато років, але не зробити нічого важливого для себе, родини, оточуючих, суспільства. Не пережити важливих, яскравих подій, не відчути на смак поразку й насолоду від перемоги, не записати собі в актив якихось особистих досягнень.

🤔Звичайно, що я не маю ніякого права критикувати тих, кого влаштовує така модель життя. До речі можливо саме такі люди й мають рацію, а я помиляюсь. Але я вважаю, що кожен в силах насичити своє життя й зробити його настільки яскравим, настільки забажаєш сам.

😌Тому кожен з нас обирає свій шлях самостійно й проживає те життя, яке його влаштовує. Якщо хочете жити яскраво, нести користь - наповнюйте життя подіями, які можна буде приємно згадати, дійте, незважаючи на вік та інші обставини. Ми живемо в прекрасній країні, де багато можливостей.Якщо хочете жити яскраво, нести користь - наповнюйте життя подіями, які можна буде приємно згадати, дійте, незважаючи на вік та інші обставини. Ми живемо в прекрасній країні, де багато можливостей. Й обов'язково подякуємо ЗСУ за це💙💛!!!
Ільченко І Власна справа💰
10 ноября 2023 г. 10:12
Чи завжди важливо слухати клієнта

📚Зараз закінчую читати книгу Ріда Гофмана "Майстри масштабування" Ріда Гофмана "Майстри масштабування". Там є багато ідей та наочних прикладів масштабування бізнесу. Але стикнувся з однією суперечливою тезою. Автор пише, що для масштабування на певному етапі необхідно перестати слухати своїх клієнтів.

☝️Є речі на які не звертаєш уваги, а потім прочитав й побачив навколо наочні приклади. Можемо взяти той самий Netflix коли вони весною обмежили шерінг аккаунтів. 100% недружній крок по відношенню до клієнтів - результат + 8,8 млн. підписників та збільшення ціни на акції. Зараз тим самим шляхом намагається йти Disney. Ілон Маск вже повідомив, що хоче зробити доступ у Twitter платним. ✅Виходить, що описаний підхід має право на життя.Виходить, що описаний підхід має право на життя.

👨‍💻Тепер до власного бізнесу. Тепер до власного бізнесу. Взяти хоча б наш вендинг з розливу води. Є регламент заміни фільтрів та об'єктивні показники якості води. Вони контролюються за допомогою спеціальних пристроїв. Стикнувся з тим, що при регламентній заміні всі показники у нормі й спробував продовжити термін заміни. Але отримали відгуки від небагатьох клієнтів, що смакові якості води погіршилися.

☝️Звичайно, що відразу все замінили, незважаючи на показники якості. Смак повернувся, люди хвалять. Але якщо перетримуєш фільтри без загрози для людей - це минус 10 - 25% собівартості. Це дає можливість утримувати ціну й амортизувати інфляцію (комплектуючі, комунальні - все дорожчає), плюс є можливість збільшити маржинальність, скоротити цикл розширення мережі.

🤔Але якось мені не по собі. Суперечливі відчуття. Батьки вчили робити все якісно, на чеку моє прізвище, хочеться пишатися своїм продуктом. А з іншого боку бачиш, що деякі видатні бізнесмени підходять до питання по-іншому - ти ж не шкодиш споживачу. Думаю - обидва підходи вірні. Але, якщо ти не публічна й акціонерна компанія з купою зобов'язань перед інвесторами, то вважаю правильнішим свій підхід.

💭💭💭Я Ви як вважаєте? - напишіть у коментарях.Я Ви як вважаєте? - напишіть у коментарях.
Ільченко І Власна справа💰
9 ноября 2023 г. 10:16
5️⃣ альтернатив Amazon для підприємців

🗣 RakutenRakuten - одна з найбільших японських компаній електронної комерції, що за популярністю та масштабами поступається лише Amazon Японія.

🗣🗣 СdiscountСdiscount - другий після Amazon eCommerce-майданчик Франції для продажу широкої лінійки товарів.

🗣🗣 Mercado Libre Mercado Libre - найбільший маркетплейс електронної комерції в Латинській Америці.

🗣🗣 TrendyolTrendyol - турецька eCommerce-платформа для онлайн-покупок в найрізноманітніших категоріях товарів.

🗣 ShopeeShopee - одна з провідних платформ електронної комерції у країнах Південно-Східної Азії. Основна аудиторія - в'єтнамці.

👨‍💻Життя не стоїть на місці. Amazon - складна, висококонкурентна середа тому завжди доцільно дивитися на інші варіанти й можливості. Бажаю успіхів, гарних продажів та високих прибутків.Бажаю успіхів, гарних продажів та високих прибутків.👍👍👍